حواشی فراوان با کلاه و بدون کلاه بهنام صفوی + عکس


حواشی فراوان با کلاه و بدون کلاه بهنام صفوی + عکس

  


مدتهای زیادی است که در فضای مجازی بر سر بیماری بهنام صفوی جنجال برپاست، افراد به دو گروه تقسیم شده‌اند، کسانی که به بیماری صفوی اعتقاد راسخ داشته و گروه دوم نظری کاملا مخالف گروه اول دارند.

این دو گروه به صورت کاملا جدی با یکدیگر مشغول جنگ و جدال هستند و حتی حاضر نیستند کمی از نقطه نظر خود کوتاه بیایند، در نهایت با اقدام خواننده محبوب‌شان گروه دوم از این دوئل انصراف داد.در حقیقت خواننده "عشق من باش" برای اجرای کنسرت به شهر زاهدان سفر کرده بود که درست وسط اجرا به درخواست یکی از هواداران نوجوان خود در یک اقدام غیرقابل انتظار کلاهش را از سر برداشت.


حواشی فراوان با کلاه و بدون کلاه بهنام صفوی + عکس


صفوی بعد از این کار در میان بهت حضار داخل سالن گفت: نگران وضعیت ظاهری من نباشید. تاثیرات شیمی درمانی است. البته بعضی دوستان می‌گویند خالی‌بندی است!

کنسرت زاهدان این خواننده نخستین اجرا از تور آلبوم "معجزه" بود که در سالن چند منظوره استانداری با ظرفیت 1500 نفر به همت شرکت فرهنگی و هنری "ماهو" به مدیریت کامبیز طاهری و مدیریت اجرایی آرمان بهروان برگزار شد.

حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان سیستان و بلوچستان و معاون گردشگری منطقه آزاد قشم از جمله اتفاقات جالب این کنسرت بود.تاریخ : شنبه 1 خرداد‌ماه سال 1395 | 07:03 ب.ظ | نویسنده : Master | نظرات (0)